Absolventi naší školy
Úvodní stránka » ŠKOLA A VEŘEJNOST  » Historie školy  » Absolventi  

[vyhledávání...]           


  2013  2.NP  (Ing. Alice Johánková )
1  Lenka Bořilová
2  Petr Dubský
3  Jakub Haas
4  Tereza Janková
5  David Kieweg
6  Veronika Miková
7  Nikola Píchovec
8  Irena Šeflová

  2013  3.CP  (Mgr. František Vrzal )
1  Zdeněk Eichler
2  Kristýna Hochmanová
3  Petra Kiliánová
4  Tomáš Trhlík
5  Eva Turková
6  Veronika Velíšková
7  Jana Vlčková
8  Simona Švůgerová

  2013  3.DP  (Ing. Alice Johánková )
1  Marek Bendl
2  Martin Brejcha
3  Adriana Brejchová
4  Magdalena Buršíková
5  Lenka Červená
6  Iveta Kazmirčíková
7  Sandra Králová
8  Svatava Malecká
9  Věra Maňasová
10  Růžena Matějková
11  Milan Mikula
12  Radek Mikula
13  Alena Mixánová
14  Lenka Rubášová
15  Jitka Strnadová
16  Michal Terš
17  Petra Valdmanová
18  Jana Vojířová
19  Martina Vondrašová
20  Michaela Weise
21  Pavel Šašek

  2013  3.KA  (Ing. Dagmar Kolářová )
1  Tomáš Fiala
2  Lukáš Hranička
3  Jiří Kotan
4  Jan Kozák
5  Daniel Míšek
6  Jiří Prener
7  Monika Skleničková
8  František Stanglmeier
9  Veronika Vachtová
10  Linda Vizingerová
11  Petra Voráčková
12  Karel Zahrádka
13  Jaroslav Škarda
14  Karel Šlehofer

  2013  3.KB  (Ing. Václav Kašák )
1  Monika Altmanová
2  Libor Beníšek
3  Lukáš Bouda
4  Martin Bulka
5  Jiří Cibulka
6  Romana Haisová
7  Václav Harant
8  Sandra Horová
9  Tereza Kramárová
10  Daniela Krejčová
11  Zdeňka Mašková
12  Kateřina Surovčíková
13  Václav Trefanec
14  Anna Tremlová
15  Dana Šosová

  2013  4.O  (Ing. Josef Malík )
1  Magdalena Dryková
2  Martina Holá
3  Jana Hrdinová
4  Jana Klášterková
5  Kamila Kocurová
6  Kateřina Kováčová
7  Tereza Kuzníková
8  Jakub Lederer
9  Milan Milfort
10  Lukáš Mlynařík
11  Petr Novák
12  Martin Novotný
13  Roman Rabas
14  Lukáš Tampa
15  Hana Tomanová
16  Tomáš Vacovský
17  Jana Vrzalová

  2013  4.M  (Mgr. Iva Hostýnková )
1  Karolína Adamová
2  Vratislav Bulka
3  Jana Fraňková
4  Martin Kopp
5  Jana Matějčková
6  Šárka Melková
7  Barbora Pekhartová
8  Michaela Rašková
9  Lucie Sádlíková
10  Simona Tomanová
11  Pavel Šveda

  2013  4.G  (Bc. Jitka Krátká )
1  Lukáš Hromádka
2  Michal Karlubík
3  Nikola Lešánková
4  Lukáš Partingl
5  Daniela Šlehoferová


[první]    [předchozí]    2013  





Střední škola zemědělská a potravinářská v Klatovech