týden B

Suplování:   Pátek 25.5.2018 (1. týden)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.EI

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

               

1.G

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

               

3.EI

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

           

3.G

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

           

4.AG

   

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

         

4.MV

   

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

ÚMAT

             

2.N

   

---

---

---

---

---

---

---

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brejchová Marcela

1.hod

odpadá

ANJ

1.EI (sk E)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.EI (sk E)

 

zrušeno

Havránek František

3.hod

navíc

ZEM

1.EI (sk I)

(1.EI)

 
 

3.hod

odpadá

REG

4.MV (sk V)

 

ústní mat. zlkoušky

 

7.hod

odpadá

ZEM

1.EI

 

zrušeno

Haviarová Dana

5.hod

odpadá

PEK

2.N

 

---

 

6.hod

odpadá

PEK

2.N

 

---

Honzík Vojtěch

5.hod

přesun <<

STZ

3.A

(3.A)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

STZ

3.A

 

na 5.hod

Hostýnková Iva

2.hod

odpadá

NEJ

4.AG (sk A)

 

ústní mat. zlkoušky

Illetšková Miroslava

1.hod

odpadá

EKN

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

 

2.hod

odpadá

EKN

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

 

3.hod

odpadá

EKN

3.G

 

odborná provozní praxe

 

4.hod

odpadá

EKN

3.G

 

odborná provozní praxe

 

5.hod

odpadá

ÚČT

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

odpadá

ÚČT

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

 

7.hod

odpadá

ÚČT

3.G

 

odborná provozní praxe

Janda Vladimír

1.hod

odpadá

TEV

3.A (Dív)+

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

před

1.A

(STUP)

 
 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (Dív)+

 

zrušeno

Johánková Alice

3.hod

odpadá

EPO

2.N

 

---

Kadlecová Alena

1.hod

odpadá

ANJ

2.N

 

---

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.G

 

odborná provozní praxe

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.AG (sk A)

 

ústní mat. zlkoušky

Kašák Václav

1.hod

přesun >>

BIO

2.K

 

na 24.5. 3.hod

 

5.hod

přesun >>

STZ

3.CZ (Cu)

 

na 23.5. 4.hod

 

6.hod

odpadá

ZPV

1.N

 

zrušeno

Kleinová Eva

1.hod

odpadá

VEF

4.MV (sk V)

 

ústní mat. zlkoušky

 

2.hod

odpadá

ÚČT

4.MV (cv M)

 

ústní mat. zlkoušky

 

3.hod

odpadá

ÚČT

4.MV (cv M)

 

ústní mat. zlkoušky

 

5.hod

odpadá

ÚČT

4.AG (sk A)

 

ústní mat. zlkoušky

Kolářová Dagmar

1.hod

přesun <<

TEC

2.K

(B.5)

z 7.hod

 

1.hod

výměna >>

TEC

1.CK (ku1)

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

TEC

1.CK (ku1)

(B.1)

z 1.hod

 

3.hod

výměna <<

TEC

2.K

(B.5)

z 5.hod

 

4.hod

odpadá

SUR

1.CK (cu)

 

zrušeno

 

5.hod

přesun <<

SUR

1.CK (cu)

(B.3)

z 8.6. 4.hod

 

5.hod

výměna >>

TEC

2.K

 

na 3.hod

 

7.hod

přesun >>

TEC

2.K

 

na 1.hod

Kovářík Jindřich

4.hod

změna

EKO

2.IV

(1.EI)

 
 

6.hod

odpadá

BOT

1.EI (sk E)

 

zrušeno

Král Zdeněk

7.hod

odpadá

PRV

4.MV (sk V)

 

ústní mat. zlkoušky

Lojdová Jana

1.hod

navíc

před

1.A

(STUP)

 
 

1.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

DEJ

1.EI (sk I)

(1.EI)

 
 

2.hod

odpadá

DEJ

1.EI

 

zrušeno

Malík Josef

2.hod

navíc

před

2.AG (sk A)

(2.AG)

 
 

4.hod

odpadá

LES

3.EI (sk E)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OPM

3.EI (sk E)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CHO

4.AG (sk A)

 

ústní mat. zlkoušky

Matějková Michaela

1.hod

změna

VES

2.IV (sk V)

(1.G)

 
 

2.hod

odpadá

VES

4.MV (sk V)

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

přesun <<

TEA

1.A (Dív)

(U2)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TEA

1.A (Dív)

 

na 6.hod

Netíková Magda

1.hod

výměna >>

TEC

1.CK (cu)

 

na 2.hod

 

2.hod

výměna <<

TEC

1.CK (cu)

(B.3)

z 1.hod

 

4.hod

přesun <<

TEC

1.CK (cu)

(B.3)

z 5.hod

 

5.hod

přesun <<

TEC

3.CZ (Cu)

(B.8)

z 23.5. 5.hod

 

5.hod

přesun >>

TEC

1.CK (cu)

 

na 4.hod

Niklová Šárka

3.hod

odpadá

NEJ

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.G

 

odborná provozní praxe

 

7.hod

odpadá

OBP

4.MV (sk M)

 

ústní mat. zlkoušky

Pítrová Miroslava

0.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

odborná provozní praxe

 

2.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

odborná provozní praxe

 

3.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

odborná provozní praxe

 

4.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

odborná provozní praxe

 

5.hod

odpadá

ODV

1.G (G2)

 

odborná provozní praxe

Radová Hana

2.hod

odpadá

ČJL

2.N

 

---

 

3.hod

výměna >>

ČJL

2.K

 

na 5.hod

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.MV (N2)

 

ústní mat. zlkoušky

 

5.hod

výměna <<

ČJL

2.K

(B.5)

z 3.hod

 

6.hod

odpadá

NEJ

4.MV (N1)

 

ústní mat. zlkoušky

Rejthar Karel

1.hod

přesun >>

ICT

3.EI (sk I)

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ICT

3.EI (sk I)

(U2)

z 1.hod

 

3.hod

odpadá

ICT

4.AG (sk A)

 

ústní mat. zlkoušky

 

5.hod

přesun <<

PRA

3.EI (sk I)

(KNIH)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

PRA

3.EI (sk I)

 

na 5.hod

Roubová Lenka

4.hod

odpadá

ANJ

4.MV (A2)

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.MV (A1)

 

ústní mat. zlkoušky

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.AG (sk G)

 

ústní mat. zlkoušky

Rožánková Alice

1.hod

odpadá

POT

4.MV (sk M)

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

přesun <<

STL

2.K

(B.5)

z 24.5. 1.hod

 

6.hod

přesun >>

STL

2.K

 

na 22.5. 3.hod

Rubáš Alois

1.hod

navíc

před

2.AG (sk A)

(mim)

 
 

1.hod

odpadá

ICT

2.AG (sk A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CHD

2.N

 

---

Šimková-Masnicová Vlasta

0.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

odborná provozní praxe

 

2.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

odborná provozní praxe

 

3.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

odborná provozní praxe

 

4.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

odborná provozní praxe

 

5.hod

odpadá

ODV

1.G (G1)

 

odborná provozní praxe

Šperl Václav

5.hod

odpadá

OBN

4.MV

 

ústní mat. zlkoušky

Topinka Jaromír

1.hod

výměna <<

MAT

1.CK

(B.3)

z 2.hod

 

2.hod

výměna >>

MAT

1.CK

 

na 1.hod

 

3.hod

změna

MAT

2.IV

(1.G)

 

Valentová Vlasta

1.hod

navíc

ČJL

3.EI (sk I)

(3.EI)

 
 

2.hod

změna

ČJL

2.IV

(1.G)

 
 

3.hod

odpadá

ČJL

3.EI

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ČJL

4.AG

 

ústní mat. zlkoušky

 

6.hod

přesun <<

TEA

1.A (Chl)

(TEA)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TEA

1.A (Chl)

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

před

 

(STUP)

navíc

Lojdová Jana

 
 

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Lo)

 

2.hod

před

 

(STUP)

navíc

Janda Vladimír

 
 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ka)

 

6.hod

TEA

Dív

(U2)

přesun <<

Matějková Michaela

z 7.hod

 

6.hod

TEA

Chl

(TEA)

přesun <<

Valentová Vlasta

z 7.hod

 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

TEA

Dív

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

TEA

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

1.EI

2.hod

DEJ

sk I

(1.EI)

navíc

Lojdová Jana

 
 

2.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Lo)

 

3.hod

ZEM

sk I

(1.EI)

navíc

Havránek František

 
 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

ZEM

   

odpadá

 

(H)

 

skup sk E: 1.- 6. hod odborná provozní praxe

1.G

0.hod

ODV

G2

 

odpadá

 

(Pít)

 

0.hod

ODV

G1

 

odpadá

 

(Šm)

 

1.- 6. hod odborná provozní praxe

2.AG

1.hod

před

sk A

(mim)

navíc

Rubáš Alois

 
 

1.hod

ICT

sk A

 

odpadá

 

(Ru)

 

2.hod

před

sk A

(2.AG)

navíc

Malík Josef

 
 

2.hod

PRO

sk A

 

odpadá

 

(Kal)

2.IV

1.hod

VES

sk V

(1.G)

změna

Matějková Michaela

 
 

2.hod

ČJL

 

(1.G)

změna

Valentová Vlasta

 
 

3.hod

MAT

 

(1.G)

změna

Topinka Jaromír

 
 

4.hod

EKO

 

(1.EI)

změna

Kovářík Jindřich

 

3.A

1.hod

před

 

(STUP)

navíc

Lojdová Jana

 
 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(J)

 

2.hod

před

 

(3.A)

navíc

Janda Vladimír

 
 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(J)

 

5.hod

STZ

 

(3.A)

přesun <<

Honzík Vojtěch

z 7.hod

 

5.hod

PRO

   

odpadá

 

(Kal)

 

7.hod

STZ

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.EI

1.hod

ČJL

sk I

(3.EI)

navíc

Valentová Vlasta

 
 

1.hod

ICT

sk I

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

ICT

sk I

(U2)

přesun <<

Rejthar Karel

z 1.hod

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(V)

 

5.hod

PRA

sk I

(KNIH)

přesun <<

Rejthar Karel

z 7.hod

 

7.hod

PRA

sk I

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

skup sk E: 1.- 8. hod odborná provozní praxe

3.G

1.- 8. hod odborná provozní praxe

4.AG

1.- 9. hod ústní mat. zlkoušky

4.MV

1.- 7. hod ústní mat. zlkoušky

1.CK

1.hod

MAT

 

(B.3)

výměna <<

Topinka Jaromír

z 2.hod

 

1.hod

TEC

ku1

 

výměna >>

 

na 2.hod

 

1.hod

TEC

cu

 

výměna >>

 

na 2.hod

 

2.hod

TEC

ku1

(B.1)

výměna <<

Kolářová Dagmar

z 1.hod

 

2.hod

TEC

cu

(B.3)

výměna <<

Netíková Magda

z 1.hod

 

2.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

4.hod

TEC

cu

(B.3)

přesun <<

Netíková Magda

z 5.hod

 

4.hod

SUR

cu

 

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

SUR

cu

(B.3)

přesun <<

Kolářová Dagmar

z 8.6. (Pá) 4.hod

 

5.hod

TEC

cu

 

přesun >>

 

na 4.hod

1.N

6.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Kaš)

2.K

1.hod

TEC

 

(B.5)

přesun <<

Kolářová Dagmar

z 7.hod

 

1.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 24.5. (Čt) 3.hod

 

3.hod

TEC

 

(B.5)

výměna <<

Kolářová Dagmar

z 5.hod

 

3.hod

ČJL

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

ČJL

 

(B.5)

výměna <<

Radová Hana

z 3.hod

 

5.hod

TEC

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

6.hod

STL

 

(B.5)

přesun <<

Rožánková Alice

z 24.5. (Čt) 1.hod

 

6.hod

STL

   

přesun >>

 

na 22.5. (Út) 3.hod

 

7.hod

TEC

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.N

1.- 7. hod ---

3.CZ

5.hod

TEC

Cu

(B.8)

přesun <<

Netíková Magda

z 23.5. (St) 5.hod

 

5.hod

STZ

Cu

 

přesun >>

 

na 23.5. (St) 4.hod

 

 

týden B

Suplování:   Pondělí 28.5.2018 (2. týden)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.G

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

---

             

3.G

   

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

PRAp

---

         

4.AG

   

---

---

---

---

---

---

---

---

---

---

       

4.MV

   

---

---

---

---

---

---

---

             

2.N

   

---

---

---

---

---

---

---

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Breiová Ludmila

2.hod

odpadá

APO

4.MV (sk M)

 

---

Havránek František

4.hod

odpadá

PPO

4.MV (sk M)

 

---

 

5.hod

změna

NEJ

3.EI (sk E)

(3.G)

 
 

7.hod

odpadá

PSY

2.N

 

---

Hostýnková Iva

4.hod

odpadá

NEJ

4.AG (sk A)

 

---

Jarošíková Radka

3.hod

odpadá

NEJ

1.G

 

odborná provozní praxe

Kadlecová Alena

2.hod

supl. (Ro)

ANJ2

3.KP (A2)

(B.5)

 
 

4.hod

supl. (Ro)

ANJ

1.PZ (A1)

(B.2)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

3.G

 

odborná provozní praxe

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.AG (sk A)

 

---

Kašák Václav

7.hod

přesun >>

ZPV

1.N

 

na 29.5. 4.hod

Kaisr Václav

5.hod

přesun <<

FYZ

1.EI

(1.EI)

z 8.hod

 

6.hod

odpadá

MAT

1.G

 

odborná provozní praxe

 

8.hod

přesun >>

FYZ

1.EI

 

na 5.hod

Kalista Josef

2.hod

odpadá

PRO

4.AG (sk A)

 

---

 

9.hod

odpadá

PRO

4.AG (cv A)

 

---

 

10.hod

odpadá

PRO

4.AG (cv A)

 

---

Kleinová Eva

2.hod

odpadá

ÚČT

2.N

 

---

 

4.hod

odpadá

ÚČT

4.MV (sk V)

 

---

 

5.hod

odpadá

ZZP

4.AG (sk A)

 

---

 

7.hod

odpadá

ÚČT

4.MV (sk M)

 

---

Kolářová Dagmar

3.hod

přesun <<

PAV

3.KP (ku1)

(B.8)

z 31.5. 7.hod

Král Zdeněk

2.hod

odpadá

PRV

4.MV (sk V)

 

---

 

3.hod

odpadá

PRV

4.MV (sk V)

 

---

Lojdová Jana

3.hod

odpadá

ČJL

3.G

 

odborná provozní praxe

 

4.hod

odpadá

ČJL

1.G

 

odborná provozní praxe

 

6.hod

odpadá

ČJL

3.G

 

odborná provozní praxe

 

7.hod

přesun >>

ČJL

1.EI

 

na 29.5. 2.hod

Malík Josef

3.hod

odpadá

CHO

4.AG (sk A)

 

---

Matějková Michaela

5.hod

supl. (Hav)

VES

2.IV (sk V)

(TEA)

 

Niklová Šárka

1.hod

odpadá

NEJ

3.G

 

odborná provozní praxe

 

5.hod

odpadá

OBN

3.G

 

odborná provozní praxe

Radová Hana

5.hod

odpadá

NEJ

4.MV (N1)

 

---

 

6.hod

odpadá

ČJL

4.MV

 

---

Rejthar Karel

7.hod

odpadá

POS

4.AG (sk A)

 

---

Roubová Lenka

2.hod

supl. (Rož)

ANJ

2.AG (sk G)

(JUČ2)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

4.MV (A1)

 

---

Rubáš Alois

8.hod

přesun <<

ICT

1.EI (sk E)

(U1)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

ICT

1.EI (sk E)

 

na 8.hod

Straka Roman

3.hod

přesun <<

SUR

3.KP (pe)

(B.10)

z 31.5. 7.hod

Topinka Jaromír

1.hod

odpadá

MAT

2.N

 

---

 

2.hod

odpadá

MAT

3.G

 

odborná provozní praxe

 

4.hod

supl. (Rož)

MAT

2.AG

(2.AG)

 

Vágnerová Kateřina

1.hod

odpadá

MAT

4.MV

 

---

Vrzal František

3.hod

přesun <<

PRA

1.N

(B.21)

z 29.5. 5.hod

 

3.hod

odpadá

PRV

2.N

 

---

 

4.hod

supl. (Joh)

TEC

3.KP (pe)

(B.8)

 
 

5.hod

supl. (Joh)

TEC

3.KP (pe)

(B.8)

 

Vylítová Stanislava

3.hod

přesun <<

ČJL

1.PZ

(B.2)

z 31.5. 7.hod

 

3.hod

odpadá

NEJ

1.PZ (N1)

 

zrušeno

Weinfurtová Marie

1.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

2.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

3.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

4.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

5.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

6.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

 

7.hod

odpadá

ODV

4.AG (sk G)

 

---

Změny v rozvrzích tříd:

1.EI

5.hod

FYZ

 

(1.EI)

přesun <<

Kaisr Václav

z 8.hod

 

7.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 29.5. (Út) 2.hod

 

8.hod

ICT

sk E

(U1)

přesun <<

Rubáš Alois

z 9.hod

 

8.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

9.hod

ICT

sk E

 

přesun >>

 

na 8.hod

1.G

1.- 6. hod odborná provozní praxe

 

7. hod ---

2.AG

2.hod

ANJ

sk G

(JUČ2)

supluje

Roubová Lenka

(Rož)

 

4.hod

MAT

 

(2.AG)

supluje

Topinka Jaromír

(Rož)

2.IV

5.hod

VES

sk V

(TEA)

supluje

Matějková Michaela

(Hav)

3.EI

5.hod

NEJ

sk E

(3.G)

změna

Havránek František

 

3.G

1.- 8. hod odborná provozní praxe

 

9. hod ---

4.AG

1.- 10. hod ---

4.MV

1.- 7. hod ---

1.N

3.hod

PRA

 

(B.21)

přesun <<

Vrzal František

z 29.5. (Út) 5.hod

 

3.hod

EPO

   

odpadá

 

(Joh)

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 29.5. (Út) 4.hod

1.PZ

3.hod

ČJL

 

(B.2)

přesun <<

Vylítová Stanislava

z 31.5. (Čt) 7.hod

 

3.hod

NEJ

N1

 

odpadá

 

(Vyl)

 

3.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Ro)

 

4.hod

ANJ

A1

(B.2)

supluje

Kadlecová Alena

(Ro)

2.N

1.- 7. hod ---

3.KP

2.hod

ANJ2

A2

(B.5)

supluje

Kadlecová Alena

(Ro)

 

3.hod

PAV

ku1

(B.8)

přesun <<

Kolářová Dagmar

z 31.5. (Čt) 7.hod

 

3.hod

SUR

pe

(B.10)

přesun <<

Straka Roman

z 31.5. (Čt) 7.hod

 

3.hod

EKN

   

odpadá

 

(Hav)

 

4.hod

TEC

pe

(B.8)

supluje

Vrzal František

(Joh)

 

5.hod

TEC

pe

(B.8)

supluje

Vrzal František

(Joh)

 

Zpracováno v systému Bakaláři