+420 376 326 280

    Absolventi naší školy

[vyhledávání...]           


  2013  2.NP  (Ing. Alice Johánková )
1  Lenka Bořilová, Bělá nad Radbuzou
2  Petr Dubský, Klatovy
3  Jakub Haas, Pocinovice
4  Tereza Janková, Plzeň
5  David Kieweg, Nýrsko
6  Veronika Miková, Klatovy
7  Nikola Píchovec, Klatovy
8  Irena Šeflová, Klatovy

  2013  3.CP  (Mgr. František Vrzal )
1  Zdeněk Eichler, Všeruby
2  Kristýna Hochmanová, Švihov
3  Petra Kiliánová, Klatovy
4  Tomáš Trhlík, Železná Ruda
5  Eva Turková, Kdyně
6  Veronika Velíšková, Klatovy
7  Jana Vlčková, Klatovy
8  Simona Švůgerová, Nýrsko

  2013  3.DP  (Ing. Alice Johánková )
1  Marek Bendl, Klatovy
2  Martin Brejcha, Kozolupy
3  Adriana Brejchová, Dobřany
4  Magdalena Buršíková, Klenčí p.Čerch.
5  Lenka Červená, Nýrsko
6  Iveta Kazmirčíková, Klatovy
7  Sandra Králová, Plánice
8  Svatava Malecká, Blovice
9  Věra Maňasová, Janovice nad Úhl.
10  Růžena Matějková, Klatovy
11  Milan Mikula, Klatovy
12  Radek Mikula, Nýrsko
13  Alena Mixánová, Blovice
14  Lenka Rubášová, Klatovy
15  Jitka Strnadová, Plzeň
16  Michal Terš, Janovice nad Úhl.
17  Petra Valdmanová, Strážov
18  Jana Vojířová, Klatovy
19  Martina Vondrašová, Trhanov
20  Michaela Weise, Kasejovice
21  Pavel Šašek, Horažďovice

  2013  3.KA  (Ing. Dagmar Kolářová )
1  Tomáš Fiala, Sušice
2  Lukáš Hranička, Kolinec
3  Jiří Kotan, Klatovy
4  Jan Kozák, Klatovy
5  Daniel Míšek, Nýrsko
6  Jiří Prener, Janovice nad Úhl.
7  Monika Skleničková, Nýrsko
8  František Stanglmeier, Přeštice
9  Veronika Vachtová, Plzeň
10  Linda Vizingerová, Klatovy
11  Petra Voráčková, Klatovy
12  Karel Zahrádka, Klatovy
13  Jaroslav Škarda, Klatovy
14  Karel Šlehofer, Klatovy

  2013  3.KB  (Ing. Václav Kašák )
1  Monika Altmanová, Kolinec
2  Libor Beníšek, Blovice
3  Lukáš Bouda, Klatovy
4  Martin Bulka, Zborovy
5  Jiří Cibulka, Švihov
6  Romana Haisová, Klatovy
7  Václav Harant, Klatovy
8  Sandra Horová, Kolinec
9  Tereza Kramárová, Sušice
10  Daniela Krejčová, Lužany
11  Zdeňka Mašková, Klatovy
12  Kateřina Surovčíková, Bolešiny
13  Václav Trefanec, Janovice nad Úhl.
14  Anna Tremlová, Nýrsko
15  Dana Šosová, Klatovy

  2013  4.O  (Ing. Josef Malík )
1  Magdalena Dryková, Chmelná
2  Martina Holá, Železná Ruda
3  Jana Hrdinová, Tajanov
4  Jana Klášterková, Bolešiny
5  Kamila Kocurová, Klatovy
6  Kateřina Kováčová, Chodská Lhota
7  Tereza Kuzníková, Nýrsko
8  Jakub Lederer, Janovice nad Úhl.
9  Milan Milfort, Kolinec
10  Lukáš Mlynařík, Janovice nad Úhl.
11  Petr Novák, Klatovy
12  Martin Novotný, Stod
13  Roman Rabas, Kydliny
14  Lukáš Tampa, Švihov
15  Hana Tomanová, Janovice nad Úhl.
16  Tomáš Vacovský, Nýrsko
17  Jana Vrzalová, Klatovy

  2013  4.M  (Mgr. Iva Hostýnková )
1  Karolína Adamová, Klatovy
2  Vratislav Bulka, Klatovy
3  Jana Fraňková, Pocinovice
4  Martin Kopp, Sušice
5  Jana Matějčková, Drouhaveč
6  Šárka Melková, Břežany
7  Barbora Pekhartová, Klatovy
8  Michaela Rašková, Čínov
9  Lucie Sádlíková, Strážov
10  Simona Tomanová, Strážov
11  Pavel Šveda, Přeštice

  2013  4.G  (Bc. Jitka Krátká )
1  Lukáš Hromádka, Hradešice
2  Michal Karlubík, Bezděkov
3  Nikola Lešánková, Klatovy
4  Lukáš Partingl, Radochovy
5  Daniela Šlehoferová, Klatovy

  2013  4.A  (Mgr. Jana Lojdová )
1  Kristýna Berková, Pačejov-část nádraží
2  Simona Bořánková, Klatovy
3  Hana Čížková, Vícenice
4  Tomáš Ertl , Běšiny
5  Josef Fekl, Štěnovice
6  Marie Fuščičová, Černíč
7  Kristýna Hanusová, Nýrsko
8  Tereza Kohoutová, Přeštice
9  Jitka Matějová, Dolany-Výrov
10  Sabina Melicharová, Kout na Šumavě
11  František Melka, Černíč
12  Hana Nová, Ústaleč
13  Karel Ouředník, Kolinec
14  Miroslav Polák, Kdyně
15  Ondřej Smolík, Přeštice
16  Kateřina Stupková, Klatovy
17  Lukáš Vítek, Klatovy
18  Petr Volmut, Klatovy
19  Jiří Zelený, Sušice


[první]    [předchozí]    2013  




Střední škola zemědělská a potravinářská v Klatovech